Топ

Зарядний пристрій Xiaomi 67W / 6A USB (протокол QC 3.0 + PD) + кабель USB-Type-С (MDY-12-EF)
800 ₴
- Немає в наявності
- Код: mob00004719
+380 (68) 269-33-13
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Це високоякісна К.О.П.І.Я зарядного пристрою XIAOMI, сумісний із протоколами швидкої зарядки:
Quick Charge 3.0 (QC 3.0) та Power Delivery (PD)
Мережевий зарядний пристрій Xiaomi 67W з кабелем

Всі фотографії нашого товару відповідають дійсності, Ви можете бути впевнені на всі 100%, що ми вишлемо саме той товар, який Ви бачите на фотографії!
У нашому інтернет-магазині MobSklo ви знайдете тільки якісні товари за демократичними цінами. Ми прагнемо запропонувати нашим клієнтам тільки найкращі продукти, які відповідають високим стандартам якості та функціональності. Купуючи в нас, ви можете бути впевнені в отриманні надійного, якісного, довговічного товару, який слугуватиме вам довгий час.
| Бренд | XIAOMI |
| Вид кабелю у комплекті | USB - Type-C |
| Кількість роз'ємів (портів) | 1 USB |
| Модель | Універсальне |
| Потужність (Вт) | 67W |
| Напруга живлення | 100–240V ~ 50/60Hz |
| Тип роз'єму | Type-C |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 6 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Потужність | 67 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Довжина | 100 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴







