Топ
-12%

Зарядний пристрій 30W з кабелем (Type-C) PD + QC 3.0 для Samsung, iPhone, Xiaomi, Huawei та інших гаджетів
510 ₴
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: w31105 (2)
+380 (68) 269-33-13
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1. Вхід: AC100–240V, 50 / 60Hz, 0.8A.
2. Вихід:
1 × Type-C – 5V / 3A, 9V / 3A, 12V / 2.5A, 15V / 2A, 20V / 1.5A – 30W макс.
PPS: 3.3 – 16V / 2A – 30W макс.
1 × USB-A – 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1.5A – 18W макс.
Загальний вихід: Type-C + USB-A = 5V / 3A = 15W макс.
3. EU штекер.
4. Підтримка протоколів швидкого заряджання: для PD3.0 / PPS / PD30W / QC3.0 / FCP / AFC и др.
5. Матеріал: вогнетривкий ABS + PC.
2. Вихід:
1 × Type-C – 5V / 3A, 9V / 3A, 12V / 2.5A, 15V / 2A, 20V / 1.5A – 30W макс.
PPS: 3.3 – 16V / 2A – 30W макс.
1 × USB-A – 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1.5A – 18W макс.
Загальний вихід: Type-C + USB-A = 5V / 3A = 15W макс.
3. EU штекер.
4. Підтримка протоколів швидкого заряджання: для PD3.0 / PPS / PD30W / QC3.0 / FCP / AFC и др.
5. Матеріал: вогнетривкий ABS + PC.


Мережевий зарядний пристрій Hoco C149A Charm PD30W+QC3.0 Charger Set (Type-C to Type-C) - це сучасне, потужне та універсальне рішення для швидкого заряджання ваших гаджетів. Оснащене двома портами - USB Type-A і USB Type-C, воно дозволяє одночасно заряджати два пристрої, забезпечуючи стабільну подачу енергії та високу швидкість заряджання.
Технології Power Delivery (USB-PD) та Quick Charge 3.0 гарантують оптимальну потужність для кожного підключеного пристрою, дозволяючи скоротити час заряджання до мінімуму. З вихідною потужністю до 30 Вт і силою струму 3 А, адаптер легко справляється із зарядкою сучасних смартфонів, планшетів, ноутбуків та інших цифрових аксесуарів.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | hoco. |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Потужність | 30 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴









