Топ
-16%

Зарядний пристрій Xiaomi 33W 2in1 USB + data cable USB-Type-C / Блок живлення Xiaomi 33W з кабелем
700 ₴
590 ₴
- Готово до відправки
- Код: ot35735
+380 (68) 269-33-13
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Всі фотографії нашого товару відповідають дійсності, Ви можете бути впевнені на всі 100%, що ми вишлемо саме той товар, який Ви бачите на фотографії!
Мережевий зарядний пристрій Xiaomi 33W 2in1 USB + data cable Type-C

Характеристики:
- Тип: Адаптер
- Живлення: Мережеве 100V-220V
- Вихідний роз'єм: USB
- Максимальна вихідна потужність: 33 Вт
- Максимальний вихідний струм: 3А
- Інтерфейси для заряджання для пристроїв: 1
- Колір: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Потужність | 33 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Сумісність з брендом | Xiaomi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція бездротового заряджання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴




